maja 24, 2019 0

Crystal Lashes - Nowa marka do stylizacji rzęs


Crystal Lashes to nowa marka produktów do stylizacji rzęs. Marka wychodząca naprzeciw potrzebom klientów. Stworzona po to, by Nam kobietom żyło się łatwiej.
Po to, by przedłużanie rzęs było jeszcze przyjemniejsze zarówno pod kątem komfortu ich zakładania, jak również noszenia i uzupełniania. 

Co ją zatem wyróżnia? 

- wykonanie 


Produkty na całym etapie produkcji wykonywane są ręcznie, począwszy od procesu ich cięcia, podkręcania, aż po przyklejanie i pakowanie.  Firma podkreśla, że ogromnie ważnym elementem jest dla nich kontrola jakości. Zadba więc o to, aby jak najbardziej ograniczyć ilość pomyłek i błędów w procesie realizacji zamówienia. 


- opakowanie 


Każda paletka zawiera 16 gęstych pasków, idealnie równych rzęs w kartonowym pudełku z euro zawieszką. Rzęsy przyklejone są do wąskich pasków kleju ( od 2 do 3 mm.) i posiadają białą wkładkę, dzięki której kontrast jest większy, a widok wyraźniejszy

- zawartość włókien 


Zasadniczą różnicą jest pochodzenie włókien, których używa marka Crystal Lashes. Nie są to bowiem najtańsze i najpopularniejsze włókna chińskie, lecz droższe, ale delikatniejsze włókna koreańskie. Dzięki temu rzęsylżejsze, a komfort ich noszenia wyższy. 


Extreme Volume Lashes 


Flagowy produkt marki, a zarazem absulutny hit sprzedażowy.

Rzęsy z dodatkiem włókien koreańskiego jedwabiu lekkie, przyjemne w dotyku i ekstremalnie proste w zakładaniu. 
Dostępne w najpopularniejszych skrętach ( B+, C i D ) i grubościach ( 0,03 , 0,05, 0,07, 0,10, 0,12, 0,15 ).
Paletki występują w pojedynczych długościach od 8 do 16 mm. a także w dopasowanym zestawie  tych właśnie długości.Premium Elipse Lashes


Paletka specjalnie wyprofilowanych rzęs, stworzonych dla potrzeb jeszcze trwalszej aplikacji metodą 1 do 1.  Dzięki zastosowaniu koreańskich włókien z domieszką kaszmiru, a także specjalnemu wycięciu u nasady rzęs są one nie tylko o 40% lżejsze, ale również zapewniają o 50% trwalszą aplikację.  Tego, jak dobry jest ten produkt nie da jednak się opisać słowami . Trzeba go wypróbować na własnej skórze i osobiście się przekonać. Zapewniamy, że wartoCashmere Camellia Lashes


Paletka stopniowanych, bardzo lekkich rzęs, z dodatkiem koreańskiego kaszmiru.
Długości stopniowane są co 1 mm. i zapewniają delikatny efekt "postrzępionych" rzęs.  

Pozostałe produkty :

Marka Crystal Lashes oprócz produktów przeznaczonych do przedłużania i zagęszczania rzęs naturalnych posiada w swojej ofercie również akcesoria konieczne do wykonania prawidłowej aplikacji. W ofercie znajdziemy m.in. :

- pęsety do separowania rzęs i tworzenia kępek 

W tym pęsety bardzo popularnej marki Vetus i logowane pęsety marki Crystal Lashes. 

- szczoteczki i aplikatory 

Służące do rozczesywania rzęs , a także bardzo precyzyjnego nakładania produktów do ich stylizacji 

- taśmy i płatki pod oczy 

Służące do separowania rzęs dolnych , hipoalergiczne i hydrożelowe.

- a także podstawki pod klej, artykuły jednorazowe, hennę i inne najpopularniejsze produkty przydatne w każdym salonie stylizacji rzęs. 

Nowości ( już wkrótce ) :


- specjalistyczne, wysoce antyalergiczne kleje do stylizacji rzęs

- czarne płatki i taśmy pod oczy ( przeznaczone dla jasnych rzęs )

- nowe , aktualnie popularne skręty rzęs

***

Firma szykuje również pewną niespodziankę, o której na razie wiadomo niewiele.

Wiadomo tylko, że będzie to po raz kolejny produkt stworzony po to,

by Nam kobietom żyło się łatwiej.

Możliwości współpracy:

Marka wprowadza szeroko zakrojoną ofertę dla salonów autoryzowanych i sklepów partnerskich.  Ich propozycja nie ogranicza się jednak jedynie do przyznania określonego rabatu. Posiadają w swojej ofercie również wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, a także marketingowe. 
Wychodzą więc naprzeciw potrzebom stylistek, ułatwiając im odnaleznienie się i funkcjonowanie na rynku usług kosmetycznych.  

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

W imieniu swoim oraz marki Crystal Lashes. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz