listopada 25, 2018 0

5 zabiegów, dzięki którym pokochasz to miejsce - Salon Depicenter Poznań + Kreatyvny kod rabatowy

salon-kosmetyczny-poznan-opinie

W dzisiejszym wpisie chciałabym zapoznać Was z ciekawym miejscem na kosmetycznej mapie Poznania, a mianowicie salonem Depicenter. Charakterystyczna nazwa może być myląca, gdyż kojarzy Nam się głównie z depilacją. Nic bardziej mylnego ! 😉 
Możemy co prawda skorzystać tu z bardzo trwałego i skutecznego sposobu usuwania zbędnego owłosienia- jakim jest depilacja laserowa. Ale to nie wszystko 😍 Możemy tu również : zniwelować trądzik, wymodelować sylwetkę, powiększyć usta , a także poradzić sobie z problemem nadmiernego wypadania włosów. 

Ja w salonie Depicenter wykonałam usługę lipolizy iniekcyjnej podbródka, której efekty zobaczycie w II części artykułu :


A jakie zabiegi mogłabym polecić Wam? 

Jaki jest ich koszt

I ile zyskacie , jeśli skorzystacie z kodu rabatowego? 

Tego dowiecie się czytając dalszą część artykułu 😉

A więc zaczynamy : 

salon-depicenter-opinie-poznan

Lokalizacja


Salon znajduje się przy ul. Libelta 26a . Ta dogodna lokalizacja mieści się w odległości ok. 100 m. od Al. Niepodległości , ok. 800 m. od ul . Świętego Marcina i niecałe 1,5 km. od Centrum Handlowego Avenida i Głównego Dworca w Poznaniu. 

Parking znajduje się na ulicy naprzeciwko budynku, po obu stronach ulicy. W godzinach szczytu może być problem z wolnym miejscem, warto więc uzbroić się w cierpliwość lub zaparkować w którejś z bocznych uliczek. 

Dogodny jest również dojazd komunikacją miejską. Najbliższy przystanek ( Urząd Wojewódzki)  znajduje się w odległości zaledwie 150 m. i można na niego dojechać liniami: 51, 63, 68,  69, 71 i 905.  

salon-depicenter-poznań-opinie

A oto i lista zabiegów, którym możesz się poddać: 

1. Modelowanie twarzy.

W salonie możemy skorzystać z bardzo modnego zabiegu modelowania twarzy za pomocą usieciowanego kwasu hiauronowego. Efekty wykonywania tego zabiegu w salonie Depicenter są naprawdę FENOMENALNE 😍 Widać, że Pani Pola dobrze wie, co robi. Powiększone usta wyglądają przede wszystkim naturalnie, a myślę, że właśnie o to w większości przypadków Nam kobietom chodzi. Zabieg trwa ok. 30 min. a efekty utrzymują się od 6 do 12 miesięcy

Cena zabiegu :

Powiększanie  ust - 0,5 ml. - cena 500 zł ( -50 zł = 450 zł z kodem rabatowym* ) 

Powiększanie ust - 1 ml. - cena 700 zł ( -70 zł = 630 zł z kodem rabatowym* )

Wypełnianie bruzd nosowo - wargowych - cena 700 zł ( -70 zł = 630 zł z kodem rabatowym* )

Wypełnianie zmarszczek poprzecznych czoła - cena 500 zł ( -50 zł = 450 zł z kodem rabatowym* ) 

Wypełnianie "kurzych łapek" - cena 400 zł ( -40 zł = 360 zł z kodem rabatowym* ) Efekt powiększenia ust - 0,5 ml. preparatu.


Efekt powiększenia ust - 0,8 ml. preparatu.


Efekt powiększenia ust - 0,5 ml. preparatu.

2. Lipoliza iniekcyjna.


 To mniej inwazyjna od liposukcji, za to równie skuteczna metoda usuwania zbędnego tłuszczu.  Polega na wprowadzeniu pod skórę substancji powodującej rozpad komórek tłuszczowych, a następnie ich wydalenie z organizmu. Dzięki temu możemy pozbyć się miejscowo zgromadzonej tkanki tłuszczowej, która lubi się odkładać m.in. w podbródku, nad kolanami, w bocznych częściach pleców, na udach, pośladkach i oczywiście w okolicy brzucha.

Zabieg jest krótki i trwa zaledwie 15 minut. Ilość sesji konieczna dla uzyskania optymalnego efektu zależy ściśle od ilości niechcianego tłuszczyku 😉 W przypadku niewielkiego podwójnego podbródka w większości przypadków wystarczy jeden zabieg. Większa ilość tłuszczu np. w okolicy brzucha może wymagać sesji od 3 - 6 zabiegów, które wykonujemy w odstępach co 3-4 tygodnie

Cena zabiegu zależy od ilości podanego preparatu :

0,5 ml. - cena 200 zł ( -20 zł = 180 zł z kodem rabatowym)

10 ml. - cena 350 zł ( -35 zł = 315 zł z kodem rabatowym)


Efekty po I zabiegu lipolizy iniekcyjnej podbródka. 


 Efekty po dwóch zabiegach lipolizy brzucha ( - 6 cm. w obwodzie )


Efekty po jednym zabiegu lipolizy iniekcyjnej ud ( -1,5 cm. w obwodzie uda )

3. Depilacja laserowa. 

Skuteczna metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia za pomocą wiązki laserowej. W  salonie Depicenter używany jest laser Light Sheer Duet , który sprawia, że zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny. Laser ten jest szczególnie polecany u osób posiadających skórę wrażliwą , ze skłonnością do pękających naczynek oraz posiadających ciemną karnację.

Wykonanie jednego zabiegu umożliwia pozbycie się nawet do 30% niechcianego owłosienia.

Zalecana jest seria ok. 6 zabiegów wykonywana w odstępach 4-6 tygodni. To pozwala pozbyć się do 95 % włosów. 
Cena zabiegu:

79 zł ( -8 zł = 71 zł z kodem) za : wąsik, sutki, linię brzucha i stopy.

99 zł ( - 10 zł = 89 zł z kodem) za : brodę, baki, szyję i kark.

199 zł ( - 20 zł = 179 zł z kodem) za : ramiona, przedramiona, pachy, klatkę piersiową, plecy, brzuch, bikini całkowite, pośladki, uda, łydki i całą twarz.


Efekty po 1 zabiegu depilacji laserowej.

Efekt po 4 zabiegach depilacji laserowej.

4.  Mezoterapia igłowa.

Kolejny zabieg, który polega na "wstrzykiwaniu" czegoś pod skórę 😉
Tym razem jednak chodzi o substancje czynne, czyli te, które leczą i wpływają na zmianę. Dzięki dostarczeniu ich głęboko wgłąb skóry możemy zwalczyć różnorodne jej problemy w tym min. niewyrównany koloryt, brak odpowiedniego nawilżenia czy chociażby wypadanie włosów. 

Zalecana jest seria od 3 do 5 zabiegów wykonywanych w odstępach co 2 tygodnie.

Cena zabiegu :

Koszt 1 zabiegu od 250 zł ( od 225 zł z kodem rabatowym )


Efekt mezoterapii skóry głowy po 4 zabiegach. 


Efekty mezoterapii anty-aging  po 3 zabiegach.

Efekty mezoterapii skóry głowy w leczeniu łysienia.

5. Przebudowa skóry - Formuła PH

To kompleksowa formuła specjalistycznych preparatów służących do walki z głównymi problemami skóry twarzy. Każdy produkt zawiera wysokospecjalistyczne cząsteczki, które bardzo precyzyjnie i głęboko dostarczają substancje czynne wgłąb skóry ( podobnie jak w przypadku mezoterapii igłowej, ale mechanizm działania jest inny). W tym przypadku zabiegi działają dwutorowo. Złuszczają skórę, stymulując ją do odnowy i "leczą" jej problemy dostarczając brakujące substancje czynne bezpośrednio wgłąb skóry.
Możemy zniwelować dzięki niemu naprawdę intensywne przebarwienia m.in. posłoneczne, a także pozbyć się trudnego do ujarzmienia i uciążliwego trądziku I, II i III stopnia. 

Dla uzyskania optymalnego efektu zalecana jest seria 3-5 zabiegów w odstępach ok. 1 miesiąca.

Cena zabiegu :

koszt 1 zabiegu od 180 do 200 zł ( od 162 do 180 zł z kodem rabatowym ) Efekty terapii PH Formula M.E.L.A.Efekty terapii PH Formula A.C.N.E.

Podsumowanie:

Salon Depicenter to miejsce, w którym możesz pozbyć się większości, spędzających sen z powiek problemów skóry twarzy, głowy i ciała. Warto go odwiedzić i osobiście przetestować ♡ Zwłaszcza teraz , gdy do wykorzystania macie obniżający cenę usług kod rabatowy. Możecie skorzystać z zabiegów osobiście, lub wykupić bon prezentowy z rabatem dla kogoś bliskiego. W końcu święta tuż, tuż 😤 Warto przygotować się do nich odpowiednio wcześniej 😉


*Wpis powstał we współpracy z salonem Depicenter


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz