października 29, 2018 0

Lifestyle - DIY- Top 5 romantycznych prezentów, na które nie wydasz ani złotówki cz. II

Pomysły na romantyczne prezenty - DIY - hand made

Poprzedni post na ten temat ma rekordowe wyniki wyświetleń i komentarzy, za co Wam bardzo dziękuję :) Kto jeszcze nie czytał ten może nadrobić zaległości- tutaj.

Wzięłam pod uwagę Wasze komentarze i zrezygnowałam z publicznego wyznawania miłości :) Tego typu niespodzianki opiszę w osobnym poście, a dzisiaj mam coś dla fanów bardzo uczuciowych i sentymentalnych prezentów, w których stworzenie trzeba włożyć trochę pracy, serca i ... kreatyvności :)

A więc zaczynamy: 


1. List w butelce


Pomysły na romantyczne prezenty - DIY - hand made


Bardzo osobisty , bardzo sentymentalny i bardzo romantyczny. Możesz umieścić w nim najskrytsze myśli, które towarzyszyły Ci, gdy poznałaś/eś swoją drugą połówkę, niezapomniane wspomnienia, słowa, myśli, przygody.
Jeśli jednak nie masz talentu do przelewania swoich uczuć na papier możesz skorzystać z planu B i wykorzystać w liście np. wiersz lub treść ulubionej piosenki. Romantyczna "oprawka" niespodzianki zrobi za Ciebie resztę ;)   

Do wykonania potrzebujesz : butelkę po winie, kartkę papieru, wstążkę, trochę piasku.

2. Album wspomnieńPomysły na romantyczne prezenty - DIY - hand made


W przypadku tego prezentu ogranicza Was tylko wyobraźnia :) Do tej swoistej księgi Waszej miłości możecie włożyć dosłownie wszystko - Wasze pierwsze bilety do kina, screeny wiadomości na FB, cytaty z ulubionych piosenek, wspomnienia miejsc, które odwiedziliście i imprez, które razem przeżyliście. Dosłownie wszystko :) Żeby nieco Wam podpowiedzieć - zamieszczam fragmenty mojego albumu. A teraz puść wodze fantazji i pomyśl, co mógłbyś/mogłabyś umieścić w swoim albumie - a ja będę trzymać kciuki za Twoją kreatyvność 😘


Do wykonania potrzebujesz: album fotograficzny lub duży zeszyt, zdjęcia, pamiatki, wspomnienia.


Pomysły na romantyczne prezenty - DIY - hand made


3. Imienny kolaż


romantyczny prezent hand made diy kolaż

Prezent szyty na miarę. Pomysł jest prosty - do każdej litery imienia swojej drugiej połówki dopisujemy jedną cechę jego charakteru- zaczynającą się na tą samą literę. Następnie cechy te "obrazujemy" dowodami na posiadnie tych cech- zdjęciami, cytatami, wspomnieniami, osiągnięciami. Ten prezent wyróżnia się indywidualnym podejściem, poczuciem humoru i łatwością przygotowania 😍
No chyba, że w Waszym imieniu jest Y 😉

Do wykonania potrzebujesz: duży brystol, zdjęcia, marker.

4. Miłosna płyta


Pomysły na romantyczne prezenty - DIY - hand madeCałkowita klasyka - ale z doświadczenia wiem, że czasem najtrudniej jest wpaść na najprostszy pomysł 😉 Na płycie tej możesz umieścić cały zbiór jej/jego i Waszych wspólnych- ulubionych hitów ( uwaga , nie Twoich - na ten moment musisz zapomnieć o swoich muzycznych preferencjach 😜 ).
Spróbuj zasięgnąć pamięcią głęboko , przypomnieć sobie ulubioną muzykę z czasów młodości, ulubionego wokalistę. Spróbuj zawrzeć na niej wspomnienia. I zostaw ją niepostrzeżenie - jako niespodziankę w samochodzie 😇
Idealny prezent na miły początek dnia 😗


Do wykonania potrzebujesz: płytę i nagrywkę CD.

5. Kupony miłości


Pomysły na romantyczne prezenty - DIY - hand made


Fenomenalny sposób na romantyczne chwile we dwoje... nie tylko w dniu rocznicy, ale także przez najbliższy miesiąc po niej :) Kupony dla drugiej połówki na wszystko, co lubi z Tobą robić, ale nie zawsze ma okazję 😉 Bo np... wymaga to dużego nakładu pracy, bo nie masz na to na co dzień czasu lub po prostu tego do końca nie lubisz. To, co znajdzie się na kuponach ściśle zależy od ulubionych zajęć Twojej drugiej połówki. Możesz zobowiązać się na nich do  wykonania określonych przyjemności np. masażu stóp, głowy i całego ciała, śniadania do łóżka czy  przygotowania jego/jej ulubionego posiłku. Możesz też zdać się na jego/jej wyobraźnię i na kuponach umieścić możliwość spełnienia dowolnych życzeń. Zaryzykujesz? 😆

Do wykonania potrzebujesz: kilku kartonowych karteczek (najlepiej ozdobnych) lub zwykłej kartki z zeszytu (opcjonalnie - kupony mogą przybrać też kształt tradycyjnego , wieszanego ogłoszenia z wyrywanymi karteczkami) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz