czerwca 20, 2018 0

Uroda - Recenzje - zabiegi kosmetyczne- Klinika Dolce Medical - Karboksyterapia - Poznań

W poprzednim artykule  "Karboksyterapia - czy naprawdę działa?" opisywałam Wam ten zabieg od strony czysto teoretycznej. Dziś pod lupę weźmiemy stronę praktyczną :) Czy rzeczywiście działa, ile czasu trwa, a przede wszystkim czy jest bolesny - na te i inne pytania odpowiem Wam poniżej. Na początek kilka słów odnośnie kliniki , w której wykonywałam zabieg. Czy jest godna polecenia? Tego dowiecie się czytając dalszą część artykułu :)


Klinika Dolce Medical mieści się przy ul. Lęborskiej 47 w Poznaniu. Lokalizacja dość odległa od centrum, ale z dobrym dojazdem od ul. Dąbrowskiego. Salon mieści się w dzielnicy Jeżyce, pomiędzy lotniskiem, a Jeziorem Kierskim. 


W klinice możemy skorzystać z szeregu różnorodnych zabiegów z zakresu kosmetologii, medycyny estetycznej, dermatologii, a nawet chirurgii ogólnej. Przykładowe zabiegi wraz z cenami znajdziecie poniżej , link do całego cennika dostępny jest tutaj - link.

Przykładowe ceny :
  • fotoodmładzanie IPL - od 99 zł
  • oksybrazja/ hydradermabrazja/ mikrodermabrazja - od 110 zł 
  • usuwanie tatuażu - od 120 zł
  • depilacja laserowa - od 100 zł 
  • karboksyterapia - od 119 zł 
  • liftingujące nici - od 500 zł 
  • wypełnianie kwasem hialuronowym - od 399 zł 
  • terapia bruksizmu toksyną botulinową - 700 zł 
  • liposukcja - od 4000 zł 
  • plastyka brzucha - od 7000 zł 

Jak widać zakres działania salonu jest naprawdę szeroki i każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie. Ceny nie są wygórowane, w porównaniu z podobnymi ofertami salonów w Poznaniu. Rzadko zdarza się jednak, żeby oferta była aż tak szeroka. Ale przynajmniej wiemy, że Medical w nazwie nie wzięło się znikąd :) 

Salon oprócz szerokiej oferty wyróżnia się pięknym wystrojem w stylu glamour. Ja uwielbiam jak coś się błyszczy, więc dla mnie taki szczegół jak brokatowa fuga w łazience robi robotę :) Chętnie wróciłabym tam ponownie, chodźby po to, żeby zasiąść jeszcze raz na eleganckiej, pikowanej dużej sofie w poczekalni. Salon urządzony jest w dobrym guście, każdy element dopełnia resztę, dzięki czemu przebywanie tam to sama przyjemność. Przed zabiegiem zostałam poinformowana o przeciwskazaniach, odbyłam również konsultację z przemiłą panią kosmetolog, która skrupulatnie odpowiedziałą na wszystkie moje pytania. A teraz ja w skrócie Wam tą rozmowę streszczę , odpowiadając na najpopularniejsze pytania dotyczące zabiegu karboksyterapii : 

1. Czy zabieg jest bezpieczny ?

 Tak, zabieg karboksyterpii jest w 100 % bezpieczny dla naszej skóry. Używany podczas zabiegu dwutlenek węgla jest czystym , medycznym gazem, kompatybilnym z tym, który wytwarzany jest w naszej skórze podczas wysiłku fizycznego. U osoby zdrowej nie istnieje ryzyko żadnych powikłań związnych z tym zabiegiem. 


2. Ile czasu trwa zabieg ? 

Czas trwania zależy ściśle od okolicy, która jest poddawana zabiegowi. Od 3 minut na okolicę oczu do 30 minut przy terapii cellulitu. 

3. Czy zabieg jest bolesny? 

Wszystko zależy od naszego progu bólowego. Jeżeli jesteśmy wrażliwe na ból, może się okazać , że będzie bolesny. Jeśli jednak twardo znosimy pobieranie krwi , wówczas poradzimy sobie również i na karboksyterapii :) Ja porównałabym ją do zastrzyku, wykonywanego wielokrotnie w kilku miejscach obok siebie.  


4. Ile kosztuje ?

Cena zabiegu zależy od wybranej okolicy :

89 zł - kosztuje zabieg na zmarszczkę czoła lub bruzdę nosowo- wargową 
119 zł - kosztuje zabieg na sam podbródek i szyję 
199 zł - kosztuje zabieg na cały brzuch/ pośladki/ twarz
399 zł - kosztuje zabieg na uda plus np. pośladki

Przy zakupie karnetu możemy skorzystać z atrakcyjnych zniżek. 20% przy zakupie 5 zabiegów i aż 30% przy zakupie minimum 8 zabiegów. Warto skorzystać z tej opcji jeśli zależy nam na dużym efekcie. Realnie możesz zaoszczędzić prawie 1000 zł :) Przy opcji największego problemu skórnego np. rozległego cellulitu na pośladkach i udach. 

399 zł - 1 zabieg
399* 5 = 1995 = 1596 zł oszczędzasz 399 zł - 1 zabieg gratis
399* 8 = 3192 = 2234 zł oszczędzasz 957 zł - ponad 2 zabiegi GRATIS


5. Czy jest skuteczny ? 

Tak, z całą stanowczością stwierdzam, że zabieg jest skuteczny. To, jak szybko pojawią się pierwsze efekty zależy od tego jak bardzo rozległy mamy problem i jak bardzo nasza skóra będzie wrażliwa na działanie rozpychjącego gazu. Przy terapii cieni pod oczami często już po pierwszym zabiegu zobaczymy zadowalający efekt. Ja miałam wykonywany zabieg na brzuch, byłam na nim tylko raz, więc nie mogę się spodziewać ogromnych efektów. Co ciekawe już po pierwszym zabiegu zauważyłam widoczny efekt, zależało mi na spłaszczeniu lokalnego, trudnego do usunięcia tłuszczyku z okolicy pępka - i naprawdę zauważyłam widoczną zmianę :) Zastanawiam się teraz nad serią zabiegów na okolicę szyji i brody, aby zwalczyć kompleks drugiego podbródka. Najpierw jednak postaram się sprawdzić, który z zabiegów jest bardziej skuteczny - karboksyterapia czy tak modne z ostatnim czasie HIFU ? :) 

Podsumowując zabieg ostrzykiwania dwutlenkiem węgla to skuteczna terapia w likwidowaniu rozmaitych problemów skórnych.  Skuteczna na 100% , ale na cuda trzeba będzie poczekać :)

Polecam 
@overtheheaven.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz