kwietnia 20, 2018 0

Recenzje restauracji - Restauracja Wilanów- Warszawa- Wilanów

Restauracja Wilanów - 7/10 - smacznie i miło. (przyjazna zwierzakom)


Kolejna restauracja, którą możemy z czystym sumieniem polecić.
Bardzo, bardzo duży plus za obsługę. Pan Kelner prezentuje bardzo wysoki poziom sztuki kelnerskiej. Czuliśmy się jak... w jakimś filmie. Zagadał, dobrze serwował dania, był przemiły, nie czuliśmy się skrępowani. Obsługa na najwyższym poziomie. Czuliśmy coś takiego, co czuje się bardzo rzadko, nie wiem jak to opisać... Jakbyśmy byli goszczeni w domu tego Pana...
Wystrój restauracji w stylu myśliwskim, nie każdemu może to odpowiadać, ale nie jest on przytłaczający, tworzy odpowiedni klimat.
Menu dostosowane do charakteru restauracji - dania myśliwskie, konkretne, takie aby się dobrze najeść.
Zamówiliśmy Żurek, Polędwicę z jelenia z Białowieży i Zrazy z sarny na sosie z żubrówki.
Trzeba wspomnieć, iż do pepsi (nie było coli a to minus:)) dostałem wiaderko lodu a do herbaty moja żona otrzymała kilka plasterków świeżej cytryny - fajnie, coś innego.
Żurek najlepszy jedliśmy w Zapiecku z podpieczoną własnego wyrobu kiełbasą, chrzanem i innymi dodatkami, ale ten którego mogliśmy spróbować tu w Wilanowie był również bardzo smaczny.
Pięknie ugotowane jajko, solidna porcja kiełbasy, kawałki żeberek wędzonych. Mniam, zjedliśmy zupę do samego dna i do dzisiaj czuję niedosyt.

Przyszła pora na dania, które zostały podane ok 10 minut po zabraniu przez przesympatycznego Pana pustych talerzy po zupie.
Polędwica soczysta, delikatna o aksamitnej konsystencji, sos wyśmienicie dopasowany do dania, omlet z kurkami był również bardzo dobry. Ten talerz polecam dla osób, które nie odstrasza "krwiste" danie. Jedyny minus to brak bukietu surówek, o których mowa jako dodatek do dania w menu.

Zrazy z sarny, to danie mniej delikatne, ale również smaczne. Powalił mnie smak buraczków, które smakowały - JAK U MAMY. Kluseczki były niedosolone, ale o bardzo dobrej konsystencji.

Miło, smacznie i przyjemnie. Bez zadęcia, bez zbędnych dodatków.
Wybierając się do Restauracji Wilanowa obawialiśmy się zastania słabego jedzenia i miejsca, które nie istnieje z powodu dobrego smaku, lecz renomy z dawnych lat. Okazuje się, że można... Restauracja godna polecenia.
BRAWO.
Reasumując:
Obsługa - 10/10
Atmosfera - 8/10
Cena - 6/10
Smak - 7/10
@obiektywnysmak

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz