kwietnia 18, 2018 0

Recenzje restauracji - Restauracja Vilanowa - Warszawa - Wilanów

Restauracja Vilanova w Wilanowie - 9/10 - POLECAMY

Recenzje restauracji Vilanowa Warszawa Wilanów opinie
Restauracja Vilanowa 

Jakiś czas temu, nie tak dawno, korzystając z ostatnich dni pogody pozwalającej na zjedzenie obiadu w ogródku, odwiedziliśmy Restaurację Vilanova w Wilanowie.
Wybraliśmy stolik mieszczący się nieco z boku, który w wiosenne, lub letnie dni idealnie nada się na wyjście ze znajomymi.

W restauracji był duży ruch, chwilę musieliśmy więc poczekać na kelnera, który podał nam karty dań. Pan był bardzo sympatyczny.

Po krótkim namyśle wybraliśmy: Rosół drobiowo-wołowy, Pieczone Żeberka Wieprzowe i Grillowaną Pierś Kurczaka, herbatę i colę.

Z niecierpliwością czekaliśmy na dania obserwując zapracowany personel restauracji.
Pomimo informacji, iż w restauracji jest duży ruch (była ok. godziny 14) i na dania będziemy musieli poczekać nieco dłużej, rosół został podany po ok 10 minutach.                            Zobaczcie jaki kolor ma ta zupa. Kucharz na pewno wie co robi 
Recenzje restauracji Vilanowa Warszawa Wilanów opinie
Rosół - Restauracja Vilanowa

Przepyszny domowy rosół jak u babci z ręcznie robionymi kluseczkami. Dawno w restauracji nie jedliśmy tak dobrej zupy. Polecam z pełnym przekonaniem, szczególnie teraz, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza. Już po pierwszej zjedzonej łyżce żałowaliśmy, że zamówiliśmy tylko jeden rosołek. 

Nasze oczekiwania co do dań głównych były już teraz wysokie.

Kolejne 15, a może 25 minut oczekiwania ( w dobrym towarzystwie czas szybko ucieka) zjawił się kelner i zaserwował nam wybrane z menu pozycje.

Nasz wybór był raczej ryzykowny, często zdarza się, że pierś jest sucha, bez smaku, a żeberka tłuste i zbyt długo pieczone.
Muszę przyznać, że oba dania były przepyszne.

Recenzje restauracji Vilanowa Warszawa Wilanów opinie
Restauracja Vilanowa


Pierś podana z kopytkami własnej roboty idealnie pasującym do dania sosem, z dodatkiem mozzarelli i suszonych pomidorów. Wszystko idealnie skomponowane, w ilości wystarczającej dla dorosłego mężczyzny .

Było to smaczne i godne polecenia danie.


Recenzje restauracji Vilanowa Warszawa Wilanów opinie
Żeberka - Restauracja VilanowaŻeberka soczyste podane z sosem BBQ, do których znakomicie pasują dodatki, fasolka szparagowa i chipsy ziemniaczane. Jedyne do czego można się przyczepić to zbyt małą ilość chili, ale wspominam raczej o tym dla zasady.

Wszystko było przepyszne, fajnie podane, spójne. Wyszliśmy najedzeni i zadowoleni  tym bardziej, że trafiliśmy tu przypadkiem.
Reasumując:

Obsługa - 9/10
Atmosfera - 9/10
Cena - 9/10
Smak - 9/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz