kwietnia 20, 2018 0

Recenzje kulinarne- Bistro Magiel kulinarny - Warszawa- Wilanów

Bistro Magiel Kulinarny - 6/10 było smacznie, ale...


I znów, pełni zapału tym razem wybraliśmy się na lunch. Odwiedziliśmy niewielkie bistro w miasteczku Wilanów. To nie jest nasza pierwsza wizyta w tym miejscu, można tu zjeść tanio i dobrze. Bez fajerwerków, ale konkretnie.
Zmarznięci na początek poprosiliśmy o Latte i Herbatę, Pani kelnerka zasugerowała rozgrzewającą herbatę, która okazała się przepyszna - dziękujemy za przepis . Na ciepłe napoje czekaliśmy zbyt długo. Kawę z mlekiem niestety dostałem zimną... Uszkodzone urządzenie do robienia piany.
Zamówiliśmy Lunch składający się z zupy kalafiorowej i kotleta schabowego do tego rosół i policzki wołowe.
Zupa kalafiorowa sprawiała wrażenie delikatnie rozgotowanej, jakby kucharz zapomniał o dodaniu soli. Po doprawieniu zjedliśmy ze smakiem. Kotlet schabowy oceniamy jako bardzo dobry. Super chrupka złocista panierka, delikatne mięso jako dodatek podawane są chrupiące bardzo smaczne frytki. Cały Lunch smaczny i tani - 19 pln.


Na policzki musieliśmy poczekać dłużej i tu duży minus, zostały podane właściwie po zjedzeniu całego Lunchu. Podstawą dla nas jest podawanie dań w tym samym czasie. Rosół był dobry, nie ma na co narzekać. Wracając do policzków - były smaczne, ale podane w zupełnie inny sposób niż mieliśmy przyjemność próbować w innych miejscach. Smakowały trochę jak golonka. Nie były tak delikatne, nie pieściły podniebienia. Jako dodatek podawana jest sałatka z bardzo dobrym dresingiem.

Dania smaczne, w dobrej cenie, nie jest to szczyt uniesień kulinarnych, ale warto odwiedzić Bistro Magiel Kulinarny, my będziemy tu wracać.
Reasumując:
Obsługa - 5/10
Atmosfera - 6/10
Cena - 7/10
Smak - 6/10

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz